Ogród dla każdego

Ogród

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Nie dotyczy to tylko ludzi, których pierwszy raz spotykamy, ale również biur, sklepów i firm, w których załatwiamy....

odzież, ubrania, buty, firma, wejście, mata

Maty wejściowe na straży wizerunku firmy

2018-03-14 | Kasia Ćmikiewicz

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Nie dotyczy to tylko ludzi, których pierwszy raz spotykamy, ale również biur, sklepów i firm, w których załatwiamy interesy. Tak jak u człowieka ważny będzie schludny wygląd, uśmiech, uczesane włosy i obcięte paznokcie, tak w wyglądzie i postrzeganiu firmy, do której wchodzimy pierwsze wrażenie będziemy mogli wyrobić sobie po wyglądzie bramy wejściowej, chodnika przed firmą, drzwi wejściowych i to co najważniejsze głównego korytarza za tymi drzwiami. 
Dzięki firmie, która prowadzi wynajem i serwis mat wejściowych, korytarz będzie zabezpieczony przed przedostawaniem się większości brudu na butach przechodniów. Szeroki asortyment takich mat pozwala dostosować odpowiednią wycieraczkę do ilości osób przez nią przechodzących i sezonu, który wiąże się z ilością brudu zostawianego na korytarzu. Oczywiście takie chodniki również się brudzą i potrzebują cyklicznego czyszczenia, stąd bardzo ważny jest serwis mat.
Właściciel biura nie musi martwić się o czystość takich mat i miejsce, w którym mógłby je oczyścić i wysuszyć. Tym wszystkim zajmują się firmy prowadzące wynajem mat wejściowych.
Do nich należy wymiana tych mat w celu ich oczyszczenia, aby żaden brud nie przeszkadzał w pierwszym wrażeniu. Odzież robocza strażnika, który pilnuje drzwi wejściowych czyli schludny i wyprany mundur, są dopełnieniem zadbanego wyglądu naszej firmy czy biura, który bardzo precyzyjnie obserwują klienci i wyrabiają sobie opinię. Do właściciela należy, czy będzie to opinia pozytywna.

Słowa kluczowe:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: