Ogród dla każdego

Ogród

W wielu współczesnych polskich domach miejsce linoleum zajęły panele podłogowe. Niejednokrotnie panele zajęły też miejsce drewnianych podłóg stając się....

parkiety, podłogi drewniane, drewno

Drewno na podłodze, skarpety na nodze

2018-02-06 | Zofia Jabłońska

W wielu współczesnych polskich domach miejsce linoleum zajęły panele podłogowe. Niejednokrotnie panele zajęły też miejsce drewnianych podłóg stając się wyznacznikiem pewnego standardu. Panele jednak nie gwarantują komfortu drewnianej podłogi, dlatego może zaskakiwać fakt, że część osób zdecydowała się na wymianę drewnianej podłogi na panele, a przecież, aby odnowić podłogę drewnianą wystarczy przeprowadzić proces cyklinowania i ponownego lakierowania, aby odzyskała ona swój dawny blask. 

Bez wątpienia podłogi drewniane gwarantowały i gwarantują po dziś dzień większe ciepło i większą przyjemność chodzenia, niż panele. Zaczynają dostrzegać, to osoby przymierzające się do zmiany podłóg w swoich domach. 
Parkiety i podłogi drewniane powoli zaczynają odzyskiwać swoją pozycję, którą straciły swego czasu na rzecz paneli podłogowych. W ofercie wielu zakładów stolarskich pojawiają się oferty podłóg drewnianych, w tym oferty obejmujące montaż i cyklinowanie podłóg. Gotowa podłoga, wycyklinowana i polakierowana gwarantuje komfort i daje poczucie ciepła. Mając drewnianą podłogę w domu możemy wyrzucić kapcie, gdyż mając na stopach skarpety będzie nam wystarczająco ciepło. Zobacz przykłady takich podłóg na stronie www

Specyfika drewna daje również gwarancję, iż odpowiednio pielęgnowana podłoga będzie nam służyła przez wiele lat, a nawet naszym potomkom przez kilka wieków. Przebywając w wytwornych pałacach, zamkach, czy rezydencjach możemy podziwiać drewniane podłogi, które zdecydowanie przeżyły wiele pokoleń, które po nich stąpały. 

Wybierając nową podłogę warto zdecydować się na droższy wariant drewniany, gdyż jedynie taka podłoga daje gwarancję poczucia ciepła i trwałości. Trwalsze od drewnianych, lecz bardzo chłodne są jedynie podłogi kamienne.

FTHU Choma Parkiet
Parkiety i podłogi drewniane
ul. Żeromskiego 25
55-080 Kąty Wrocławskie k. Wrocławia
tel. 71 390 56 60
tel. kom. 506 940 583
e-mail: chomaparkiet@op.pl

http://www.chomaparkiet.pl

Słowa kluczowe:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: